Yacht Park Gdynia Apartament
Luksusowy apartament przy Yacht parku w Gdyni idealny na wyjazd z całą rodziną

Luksusowy apartament przy Yacht parku w Gdyni idealny na wyjazd z całą rodziną

Szukasz ciekawego miejsca na wakacje z rodziną? Postaw na Gdynię, jedną z części pięknego Trójmiasta. Gdynia jest miastem portowym, zlokalizowanym nad Zatoką Gdańską. Dawniej była niewielką osadą rybacką, która po wybudowaniu portu stała się znaczącym ośrodkiem handlowym i gospodarczym w północnej części naszego kraju, następnie w mieście rozwijać się zaczęła turystyka.

Dziś Gdynia jest jednym z najpopularniejszym miast nad Bałtykiem, to ceniony ośrodek gospodarczy, kulturalny, oświatowy oraz turystyczny w kraju. Co warto tam zobaczyć? Jeśli wybieracie się na rodzinne wakacje na pewno spędzicie sporo czasu na plaży, Gdynia oferuje wiele pięknych plaż. Jedną z najpiękniejszych jest plaża w Orłowie, niedaleko znajduje się molo oraz Klif Orłowski. Warto wybrać się również na plażę w dzielnicy Babie Doły, z jakiej można podziwiać Torpedownię Hitlera.

Z dziećmi warto wybrać się na nabzęże, zwiedzić statek-muzeum ORP Błyskawica i opowiedzieć im o naszej historii. Na pewno zainteresuje ich również Dar Pomorza oraz Akwarium Gdyńskie. Warto zarezerwować sobie jeden dzień na pobyt w oliwskim ZOO oraz na wycieczkę po Sopocie. Koniecznie wybierzmy się do lokalnej tawerny na smaczną rybę z pieca, nigdzie nie smakują one tak, jak nad morzem!

Maluchy ucieszą się także z wyprawy na gofry czy ze spędzenia popołudnia na placu zabaw. Ze starszymi dziećmi można wybrać się na ciekawy spektakl do Teatru Muzycznego. Gdzie warto zatrzymać się na noc? Jeśli podróżujemy z rodziną, w tym z dziećmi, warto zastanowić się nad wynajęciem nowoczesnego mieszkania, gdzie wszyscy poczujemy się komfortowo. Idealnym wyborem jest apartament przy Yacht Parku, zlokalizowany tuż przy przystani jachtowej oraz porcie gdyńskim. Pozwoli Tobie i Twoim najbliższym poczuć się na wakacjach jak w domu.

Yacht Park Gdynia apartament jest kompletnie wyposażony, gotowy na przyjęcie gości. Dzieci i rodzice mogą wygodnie nocować w przytulnych sypialniach, wyposażona kuchnia pozwoli na przygotowanie domowych posiłków, a doskonała lokalizacja mieszkania da dostęp do wielu atrakcji. Kolejnym plusem apartamentu jest wyjątkowo atrakcyjna cena za wynajem.
Powrót do Blog